CAGNES SUR MER
2
CAGNES SUR MER 20/07/2026
NIEUWS
VOLGENDE START
21h07
| Plaats | Nr. | Paarden (geslacht/leeftijd) | Rijder | Quotering | Tijd | Racetijd/km |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1e | 5 | JOY DU CARNOIS (M/7) | Bodin Ale. | 03'34''33 | 01'13''30 | |
| 2e | 6 | DANGER BI (H/7) | Gelormini G. | 03'35''98 | 01'13''80 | |
| 3e | 4 | ASTRONASCENTE ZAC (R/10) | Vercruysse P. | 03'36''66 | 01'14''10 | |
| 4e | 7 | GOLDEN VISAIS (R/10) | Cinier D. | 03'37''15 | 01'14''20 | |
| 5e | 9 | GERICAULT (R/7) | Bazire N. | 03'37''43 | 01'14''30 | |
| 6e | 10 | CANTO DEI VENTI (R/8) | Bekaert D. | 03'37''62 | 01'14''40 | |
| 7e | 2 | ILLUSTRE FERM (R/8) | Repichet P. | 03'40''50 | 01'15''40 |
| G/L | Afstand | Record/Winsom | Prestaties | Quotering | SG Winnend | SP Plaats | ZS 2e | ZC 4e | ||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Live | ||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||
| 1 |
Sorel Hug.
- Roubaud J.M.
Het paard heeft een kleine winkans
R/8
- 2925m
- 1'10"6 - € 196.835
(25) Da 3a 3a 9a 2a 3a Da 6a 4a 2a 4a 8a
|
R/8 | 2925m |
1'10"6 € 196.835 |
(25) Da 3a 3a 9a 2a 3a Da 6a 4a 2a 4a 8a | |||||||||||||||||||||||
| 2 |
Repichet P.
- Repichet P.
Het paard heeft een kleine winkans
R/8
- 2925m
- 1'13"3 - € 203.600
6a 1a 9a 7a 3a 0a (25) 3a 1a 1a 2a 3a 3a
|
R/8 | 2925m |
1'13"3 € 203.600 |
6a 1a 9a 7a 3a 0a (25) 3a 1a 1a 2a 3a 3a | |||||||||||||||||||||||
| 3 |
Martens C.
- Ent. Martens S.C.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 2925m
- 1'09"7 - € 268.852
0a 0a 2a (25) 4a 5a 0a 6a 3a 7a Da 3a 1a
|
R/8 | 2925m |
1'09"7 € 268.852 |
0a 0a 2a (25) 4a 5a 0a 6a 3a 7a Da 3a 1a | |||||||||||||||||||||||
| 4 |
Vercruysse P.
- Corbanie Jo
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/10
- 2925m
- 1'11"3 - € 269.835
2a 4a 5a 3a 3a 7a 0a 8a (25) 8a Da 4a 8a
|
R/10 | 2925m |
1'11"3 € 269.835 |
2a 4a 5a 3a 3a 7a 0a 8a (25) 8a Da 4a 8a | |||||||||||||||||||||||
| 5 |
Bodin Ale.
- Mottier C.
Het paard heeft een grote winkans
M/7
- 2925m
- 1'11"1 - € 295.665
2a 1a 7a 2a 2a 2a 2a (25) 9a 7a 2a 1a 2a
|
M/7 | 2925m |
1'11"1 € 295.665 |
2a 1a 7a 2a 2a 2a 2a (25) 9a 7a 2a 1a 2a | |||||||||||||||||||||||
| 6 |
Gelormini G.
- Lagas E.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/7
- 2925m
- 1'11"1 - € 297.302
1a 2a 6a (25) 7a 0a 0a 0a 7a 3a 2a 0a Da
|
H/7 | 2925m |
1'11"1 € 297.302 |
1a 2a 6a (25) 7a 0a 0a 0a 7a 3a 2a 0a Da | |||||||||||||||||||||||
| 7 |
Cinier D.
- Cinier D.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/10
- 2925m
- 1'11"5 - € 308.750
7a 4a 4a 5a 4a 0a 2a 8a 0a 6a (25) 5a 6m
|
R/10 | 2925m |
1'11"5 € 308.750 |
7a 4a 4a 5a 4a 0a 2a 8a 0a 6a (25) 5a 6m | |||||||||||||||||||||||
| 8 |
Dell'annunziata V. P.
- Bortolotti M.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/8
- 2925m
- 1'10"8 - € 309.145
3a Da 4a 3a 2a Da 1a 1a 4a (25) 2a Da 1a
|
H/8 | 2925m |
1'10"8 € 309.145 |
3a Da 4a 3a 2a Da 1a 1a 4a (25) 2a Da 1a | |||||||||||||||||||||||
| 9 |
Bazire N.
- Martens V.
Het paard heeft een grote winkans
R/7
- 2925m
- 1'10"1 - € 310.892
5a 2a 4a 4a 7a 6a (25) 1a 2a 1a 1a 0a 0a
|
R/7 | 2925m |
1'10"1 € 310.892 |
5a 2a 4a 4a 7a 6a (25) 1a 2a 1a 1a 0a 0a | |||||||||||||||||||||||
| 10 |
Bekaert D.
- Bondo H.E.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 2925m
- 1'10"4 - € 313.456
7a 0a 0a 5a (25) 1a 4a 4a 7a 7a 9a 2a 5a
|
R/8 | 2925m |
1'10"4 € 313.456 |
7a 0a 0a 5a (25) 1a 4a 4a 7a 7a 9a 2a 5a | |||||||||||||||||||||||