DEAUVILLE
6
DEAUVILLE 29/06/2017
18h42
Prix des Aiguilles
Ren - 1500m - 19000.00 € - 16 Starters
Officiële uitslag : 7 - 1 - 2 - 15 - 16
Tijd : 1'28''52
Baanconditie : Standaard
Ren - 1500m - 19000.00 € - 16 Starters
Tijd : 1'28''52
Baanconditie : Standaard
Plaats | Nr. | Paarden (geslacht/leeftijd) | Rijder | Afstand |
---|---|---|---|---|
1e | 7 | SOMBRE HEROS (R/7) | Pasquier S. | |
2e | 1 | SNOW DREAM (R/7) | Soumillon C. | ENC |
3e | 2 | MAJIK CHARLY (R/5) | Pacaut Mlle C. | CTE TETE |
4e | 15 | SECHE (H/8) | Barzalona M. | 1/2 L |
5e | 16 | MONTALBAN (R/14) | Badel Alxi. | 1 L 1/4 |
G/L | Gewicht | Prestaties | Startbox | Quotering | SG Winnend | SP Plaats | ZS 2e | ZC 4e | |||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Live | |||||||||||||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||||||||||||
1 |
SNOW DREAM
Soumillon C.
- Bauer C.
Box: 9 -
R/7
-
60 kg
1p 8p 8p 0p 6p 0p (16) 0p 5p 6p 2p 7p 0p
|
R/7 | 60 kg | 1p 8p 8p 0p 6p 0p (16) 0p 5p 6p 2p 7p 0p | 9 | ||||||||||||||||||||||||
2 |
MAJIK CHARLY
Pacaut Mlle C.
- Castanheira T.
Box: 13 -
R/5
-
56 kg
7p 5p 4p 2p 0p 5p 6p 4p 7p 7p 4p (16) 3p
|
R/5 | 56 kg | 7p 5p 4p 2p 0p 5p 6p 4p 7p 7p 4p (16) 3p | 13 | ||||||||||||||||||||||||
3 |
MAILLE COME
(E1)
Bachelot T.
- Sauvage Jp.
Box: 12 -
R/10
-
59 kg
7p 3p 8p 3p 6p (16) 0p 5p 4p 2p 2p 2p 4p
|
R/10 | 59 kg | 7p 3p 8p 3p 6p (16) 0p 5p 4p 2p 2p 2p 4p | 12 | ||||||||||||||||||||||||
4 |
ROYAL GREEN
Passerat C.
- Mailler M.
Box: 3 -
M/6
-
58.5 kg
5p 0p 4p 3p (16) 2p 3p 2p 1p 0p 0p 4p 0p
|
M/6 | 58.5 kg | 5p 0p 4p 3p (16) 2p 3p 2p 1p 0p 0p 4p 0p | 3 | ||||||||||||||||||||||||
5 |
KERSEA
Veron F.
- Thibault J.
Box: 2 -
M/6
-
58.5 kg
4p 0p 9p 0p (16) 1p 0p 2p 3p 5p 3p 0p 0p
|
M/6 | 58.5 kg | 4p 0p 9p 0p (16) 1p 0p 2p 3p 5p 3p 0p 0p | 2 | ||||||||||||||||||||||||
6 |
FLAMEOFTHEFOREST
Lemaitre A.
- Cerulis S.
Box: 14 -
R/10
-
58 kg
0p (16) 7p 1p 0p 0p 0p 1p 0p (15) 8p 0p 0p 0p
|
R/10 | 58 kg | 0p (16) 7p 1p 0p 0p 0p 1p 0p (15) 8p 0p 0p 0p | 14 | ||||||||||||||||||||||||
7 |
SOMBRE HEROS
Pasquier S.
- Mennessier Mlle H.
Box: 5 -
R/7
-
57.5 kg
0p 0p 5p 5p 4p 2p (16) 1p 0p 0p 0p 5p 0p
|
R/7 | 57.5 kg | 0p 0p 5p 5p 4p 2p (16) 1p 0p 0p 0p 5p 0p | 5 | ||||||||||||||||||||||||
8 |
SILVER OCEANE
Barbaud K.
- Rarick Mme G.
Box: 8 -
M/6
-
55 kg
(16) 1p 2p 1p 3p 9p 0p 0p 7p (15) 0p 8p 4p 9p
|
M/6 | 55 kg | (16) 1p 2p 1p 3p 9p 0p 0p 7p (15) 0p 8p 4p 9p | 8 | ||||||||||||||||||||||||
9 |
FEE VALLIO
Thulliez T.
- Lemercier F.
Box: 1 -
M/6
-
57 kg
8p 2p 0p 4p 0p 0p 3p (16) 9p 7p 2p 0p 0p
|
M/6 | 57 kg | 8p 2p 0p 4p 0p 0p 3p (16) 9p 7p 2p 0p 0p | 1 | ||||||||||||||||||||||||
10 |
CHEZ LAURENT
Hardouin E.
- Auvray Mlle C.
Box: 4 -
R/9
-
57 kg
0p 0p 2p 1p 9p 0p 6p (16) 4p 7p 5p 0p 6p
|
R/9 | 57 kg | 0p 0p 2p 1p 9p 0p 6p (16) 4p 7p 5p 0p 6p | 4 | ||||||||||||||||||||||||
11 |
NATALEX
Santiago Mlle D.
- Thibault J.
Box: 11 -
M/6
-
55 kg
(16) 9p 2p 4p 0p 0p 1p 6p 2p 4p 9p (15) 0p 3p
|
M/6 | 55 kg | (16) 9p 2p 4p 0p 0p 1p 6p 2p 4p 9p (15) 0p 3p | 11 | ||||||||||||||||||||||||
12 |
THATS NOTALL FOLKS
(E1)
Breux S.
- Auvray Mlle C.
Box: 15 -
R/9
-
56 kg
6p 6p 5p 0p (16) 0p 9p 0p 0p 1p 7p 4p 1p
|
R/9 | 56 kg | 6p 6p 5p 0p (16) 0p 9p 0p 0p 1p 7p 4p 1p | 15 | ||||||||||||||||||||||||
13 |
COMPATIBLE
Cabre J.
- Van De Poele P.
Box: 16 -
R/9
-
56 kg
5p 0p 0p (16) 5p 2p 6p 0p 0p 0p 0p 6p 5p
|
R/9 | 56 kg | 5p 0p 0p (16) 5p 2p 6p 0p 0p 0p 0p 6p 5p | 16 | ||||||||||||||||||||||||
14 |
VICOSOPRANO
Hamelin A.
- Pedrono F.
Box: 7 -
R/6
-
55.5 kg
6p 0p 5p 7p 0p 8p (16) 0p 9p 9p 9p 0p 2p
|
R/6 | 55.5 kg | 6p 0p 5p 7p 0p 8p (16) 0p 9p 9p 9p 0p 2p | 7 | ||||||||||||||||||||||||
15 |
SECHE
Barzalona M.
- Predignac Mlle C.
Box: 10 -
H/8
-
55 kg
0p 8p 0p 0p 0p (16) 4p 1p 0p 9p 1p 3p 0p
|
H/8 | 55 kg | 0p 8p 0p 0p 0p (16) 4p 1p 0p 9p 1p 3p 0p | 10 | ||||||||||||||||||||||||
16 |
MONTALBAN
Badel Alxi.
- Maes B.
Box: 6 -
R/14
-
54 kg
9p 9p 6p 0p 0p 0p 5p 3p 1p (16) 4p 6p 0p
|
R/14 | 54 kg | 9p 9p 6p 0p 0p 0p 5p 3p 1p (16) 4p 6p 0p | 6 |