| S/A | Afstand | Record/Winsom | Prestaties | Alle | B | C | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Ploquin Pau. Ph.
- Delliaux J.R.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/6
- 2550m
- 1'11"3 - € 239.870
4a 3a 2a 0a Da 1a 2a 7a 3a (25) 8a 1a Da
|
M/6 | 2550m |
1'11"3 € 239.870 |
4a 3a 2a 0a Da 1a 2a 7a 3a (25) 8a 1a Da | ||||
| 2 |
Rochard B.
- Sassier M.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/6
- 2550m
- 1'10"5 - € 247.135
1a 1a 1a 1a 2a 1a 1a 1a 1a 7a 1a Da
|
M/6 | 2550m |
1'10"5 € 247.135 |
1a 1a 1a 1a 2a 1a 1a 1a 1a 7a 1a Da | ||||
| 3 |
Ouvrie F.
- Mirandel Ch.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 2550m
- 1'10"9 - € 254.030
3a 9a 0a 0m 3a 2a 7a 1a 0a 8a (25) 9a 1a
|
R/8 | 2550m |
1'10"9 € 254.030 |
3a 9a 0a 0m 3a 2a 7a 1a 0a 8a (25) 9a 1a | ||||
| 4 |
Verva M.
- Bazire N.
Het paard heeft een kleine winkans
R/5
- 2550m
- 1'10"4 - € 267.410
Aa 8a Da 2a 1a 2a 1a Da Da (25) 1a 7a 2a
|
R/5 | 2550m |
1'10"4 € 267.410 |
Aa 8a Da 2a 1a 2a 1a Da Da (25) 1a 7a 2a | ||||
| 5 |
Raffin E.
- Leblanc K.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 2550m
- 1'11"3 - € 270.060
3a 0a Da 6a 3a 7a 1a 4a 1a 2a (25) 4a 3a
|
R/7 | 2550m |
1'11"3 € 270.060 |
3a 0a Da 6a 3a 7a 1a 4a 1a 2a (25) 4a 3a | ||||
| 6 |
Abrivard A.
- Abrivard L.Cl.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/6
- 2550m
- 1'10"9 - € 290.780
3a 0a 0a 0a Da 3a 4a 5a 4a 2a 3a (25) Da
|
M/6 | 2550m |
1'10"9 € 290.780 |
3a 0a 0a 0a Da 3a 4a 5a 4a 2a 3a (25) Da | ||||
| 7 |
Andre A.
- Desaunette P.L.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 2550m
- 1'11"3 - € 296.080
3a 7a 3a 6a 0a 6a 2a (25) 0a 9a 1a 1a 1a
|
R/9 | 2550m |
1'11"3 € 296.080 |
3a 7a 3a 6a 0a 6a 2a (25) 0a 9a 1a 1a 1a | ||||
| 8 |
Lebourgeois Y.
- Raimond Mme S.
Het paard heeft een grote winkans
R/9
- 2550m
- 1'10"6 - € 301.200
0a 1a 4a 2a 2a 3a 5a 1a 5a (25) 0a 3a 1a
|
R/9 | 2550m |
1'10"6 € 301.200 |
0a 1a 4a 2a 2a 3a 5a 1a 5a (25) 0a 3a 1a | ||||
| 9 |
Lamy R.
- Levesque T.
Het paard heeft een grote winkans
R/7
- 2550m
- 1'09"7 - € 302.370
5a 3a 1a 2a 2a 6a 5a 3a 2a (25) 3a 5a 3a
|
R/7 | 2550m |
1'09"7 € 302.370 |
5a 3a 1a 2a 2a 6a 5a 3a 2a (25) 3a 5a 3a | ||||
| 10 |
Duvaldestin C.
- Duvaldestin Th.
Het paard heeft een grote winkans
R/6
- 2550m
- 1'09"9 - € 304.980
8a 1a 1a 8a 1a 1a 1a Da 1a 1a 0a (25) 0a
|
R/6 | 2550m |
1'09"9 € 304.980 |
8a 1a 1a 8a 1a 1a 1a Da 1a 1a 0a (25) 0a | ||||
| 11 |
Guerineau F.
- Ripoll Rigo A.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/7
- 2575m
- 1'10"3 - € 467.820
7a 3a 0a 6a 0a 0a 5a 8a (25) 7a 3a 9a 5a
|
H/7 | 2575m |
1'10"3 € 467.820 |
7a 3a 0a 6a 0a 0a 5a 8a (25) 7a 3a 9a 5a | ||||
| 12 |
Verva Pie. Y.
- Chaineux J.M.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 2575m
- 1'09"8 - € 472.825
8a 5a 1a 3a 3a Da 2a 1a 5a (25) 4a 8a 4a
|
R/8 | 2575m |
1'09"8 € 472.825 |
8a 5a 1a 3a 3a Da 2a 1a 5a (25) 4a 8a 4a | ||||
| 13 |
Nivard F.
- Duvaldestin Th.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 2575m
- 1'11"0 - € 480.680
6a 2a 3a 0a 2a 2a 2a 2a 2a (25) 1a 3a 3a
|
R/8 | 2575m |
1'11"0 € 480.680 |
6a 2a 3a 0a 2a 2a 2a 2a 2a (25) 1a 3a 3a | ||||
| 14 |
Gendrot A.
- Sassier M.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/9
- 2575m
- 1'10"7 - € 487.855
0a 8a 8a 2a 7a 5a 0a 6a 2a 9a (25) 6a 7a
|
H/9 | 2575m |
1'10"7 € 487.855 |
0a 8a 8a 2a 7a 5a 0a 6a 2a 9a (25) 6a 7a | ||||
| 15 |
Duvaldestin Théo
- Duvaldestin Th.
Het paard heeft een grote winkans
R/7
- 2575m
- 1'11"8 - € 512.370
1a 1a 1a 1a 2a Da 2a 1a 1a 1a 1a Da
|
R/7 | 2575m |
1'11"8 € 512.370 |
1a 1a 1a 1a 2a Da 2a 1a 1a 1a 1a Da | ||||
| 16 |
Dromigny T.
- Bazire N.
Het paard heeft een kleine winkans
R/7
- 2600m
- 1'09"3 - € 592.830
2a 3a 3a 1a 3a Da 4a 3a 4a 7a 8a 2a
|
R/7 | 2600m |
1'09"3 € 592.830 |
2a 3a 3a 1a 3a Da 4a 3a 4a 7a 8a 2a |
| S/A | Afstand | Record/Winsom | Prestaties | Alle | B | C | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Raffin E.
- Tamsin P.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/5
- 2500m
- 1'11"8 - € 73.305
5a 2a Da Da 1a Da 1a Da 9a 4a (25) 0a 3a
|
H/5 | 2500m |
1'11"8 € 73.305 |
5a 2a Da Da 1a Da 1a Da 9a 4a (25) 0a 3a | ||||
| 2 |
Verva M.
- Mirandel Ch.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/5
- 2500m
- 1'11"4 - € 66.020
Da 0a 0a 8a 1a 1a 3a Da 0a Da 5a 6a
|
R/5 | 2500m |
1'11"4 € 66.020 |
Da 0a 0a 8a 1a 1a 3a Da 0a Da 5a 6a | ||||
| 3 |
Guerineau F.
- Ripoll Rigo A.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/5
- 2500m
- 1'12"0 - € 72.140
1a 5m Da 4a 7a Dm Dm 4m 1m 0a (25) 0a 4m
|
R/5 | 2500m |
1'12"0 € 72.140 |
1a 5m Da 4a 7a Dm Dm 4m 1m 0a (25) 0a 4m | ||||
| 4 |
Ouvrie F.
- Ouvrie F.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/5
- 2500m
- 1'11"6 - € 72.760
Da Da 8a 1a 2a Da 3a Da 4a 2a 0a (25) 2a
|
M/5 | 2500m |
1'11"6 € 72.760 |
Da Da 8a 1a 2a Da 3a Da 4a 2a 0a (25) 2a | ||||
| 5 |
Nivard F.
- Nivard F.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/5
- 2500m
- 1'13"9 - € 74.390
8a 1a 4a Dm 2a 0a 2a 2a Da 3a 1a 6a
|
R/5 | 2500m |
1'13"9 € 74.390 |
8a 1a 4a Dm 2a 0a 2a 2a Da 3a 1a 6a | ||||
| 6 |
Verva Pie. Y.
- Verva P.Y.
Het paard heeft een grote winkans
M/5
- 2500m
- 1'11"2 - € 74.900
3a 5a 9a 6a 9a 8a (25) 2a 1a 7a 4a 2a 3a
|
M/5 | 2500m |
1'11"2 € 74.900 |
3a 5a 9a 6a 9a 8a (25) 2a 1a 7a 4a 2a 3a | ||||
| 7 |
Rochard B.
- Locqueneux D.
Het paard heeft een grote winkans
R/5
- 2500m
- 1'12"6 - € 74.335
0a 2a Da 4a 3a 0a 5a 0a 7a 1a 1a (25) 4a
|
R/5 | 2500m |
1'12"6 € 74.335 |
0a 2a Da 4a 3a 0a 5a 0a 7a 1a 1a (25) 4a | ||||
| 8 |
Senet J.F.
- Senet J.F.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/5
- 2500m
- 1'14"1 - € 51.000
1a 5a 7a 5a 1a Da 1a 3a Da Da (25) Da 5a
|
R/5 | 2500m |
1'14"1 € 51.000 |
1a 5a 7a 5a 1a Da 1a 3a Da Da (25) Da 5a | ||||
| 9 |
Raimbaud C.
- Raimond C.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/5
- 2500m
- 1'12"9 - € 59.290
6a 3a 2a 1a 1a 2a Da (25) 3a 2a 6a (24) 5a 9a
|
M/5 | 2500m |
1'12"9 € 59.290 |
6a 3a 2a 1a 1a 2a Da (25) 3a 2a 6a (24) 5a 9a |
| S/A | Afstand | Record/Winsom | Prestaties | Alle | B | C | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Abrivard A.
- Radoux T.
Het paard heeft een grote winkans
R/6
- 2550m
- 1'14"8 - € 50.525
1m Dm Dm 1m Da 7a (25) Dm 2m 1m Da 0a (24) 8m
|
R/6 | 2550m |
1'14"8 € 50.525 |
1m Dm Dm 1m Da 7a (25) Dm 2m 1m Da 0a (24) 8m | ||||
| 2 |
Verva Pie. Y.
- Bergstrom Andersson Mme S.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 2550m
- 1'11"6 - € 76.648
4a 6a Da (25) 8a 0a 3a Da 4a 4a 0a 2a 0a
|
R/9 | 2550m |
1'11"6 € 76.648 |
4a 6a Da (25) 8a 0a 3a Da 4a 4a 0a 2a 0a | ||||
| 3 |
Raffin E.
- Nimczyk W.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 2550m
- 1'11"7 - € 78.947
1a 1a 5a 2a Da 3a 1a 1a Dm 3a 3a 1a
|
R/9 | 2550m |
1'11"7 € 78.947 |
1a 1a 5a 2a Da 3a 1a 1a Dm 3a 3a 1a | ||||
| 4 |
Rebeche A.
- Lebarque V.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/7
- 2550m
- 1'12"9 - € 82.815
5m 7a 0a (25) 0a 2m 7a Da Da 5a Dm Dm 1m
|
M/7 | 2550m |
1'12"9 € 82.815 |
5m 7a 0a (25) 0a 2m 7a Da Da 5a Dm Dm 1m | ||||
| 5 |
Pasquier S. E.
- Taddei G.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/6
- 2550m
- 1'13"4 - € 82.935
1m 5m 1m Dm 1m 1m 8a 1m 1m (25) Dm 1m Dm
|
R/6 | 2550m |
1'13"4 € 82.935 |
1m 5m 1m Dm 1m 1m 8a 1m 1m (25) Dm 1m Dm | ||||
| 6 |
Andre A.
- Kuiper R.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 2550m
- 1'11"2 - € 84.792
2a 2a 8a 6a 7a 0a 7a 8a 7m (25) 3a 3a 0a
|
R/7 | 2550m |
1'11"2 € 84.792 |
2a 2a 8a 6a 7a 0a 7a 8a 7m (25) 3a 3a 0a | ||||
| 7 |
Dromigny T.
- De Vaugiraud A.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 2550m
- 1'12"3 - € 85.355
8m Am Dm (25) 5m 9m 0a 9a (24) 5m 1m 8a 9a 2m
|
R/7 | 2550m |
1'12"3 € 85.355 |
8m Am Dm (25) 5m 9m 0a 9a (24) 5m 1m 8a 9a 2m | ||||
| 8 |
Rochard B.
- Sassier M.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 2575m
- 1'13"5 - € 156.395
0m 1m Dm 2m 2m Da Dm 0m Dm 5m (25) 1m 1m
|
R/7 | 2575m |
1'13"5 € 156.395 |
0m 1m Dm 2m 2m Da Dm 0m Dm 5m (25) 1m 1m | ||||
| 9 |
Ploquin Pau. Ph.
- Desmontils Mme C.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/7
- 2575m
- 1'11"6 - € 172.750
4a 1m 1m 1a 4a 8a 3a 9a 0a 1a 9a (25) 6a
|
M/7 | 2575m |
1'11"6 € 172.750 |
4a 1m 1m 1a 4a 8a 3a 9a 0a 1a 9a (25) 6a |
| S/A | Afstand | Record/Winsom | Prestaties | Alle | B | C | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Barcelo Bisquerra Miq. J.
- Leblanc K.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/6
- 2550m
- 1'11"7 - € 139.760
0a 7a Da 2a 1a 6a 0a (25) 0a 6a 9a 0a 0a
|
H/6 | 2550m |
1'11"7 € 139.760 |
0a 7a Da 2a 1a 6a 0a (25) 0a 6a 9a 0a 0a | ||||
| 2 |
Ploquin Pau. Ph.
- Duperche A.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/6
- 2550m
- 1'12"2 - € 144.735
2a 1a 1a 1a 9a 3a 1a 2a 7a 9a 8a 8a
|
R/6 | 2550m |
1'12"2 € 144.735 |
2a 1a 1a 1a 9a 3a 1a 2a 7a 9a 8a 8a | ||||
| 3 |
Verva Pie. Y.
- Verva P.Y.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/6
- 2550m
- 1'11"9 - € 145.160
0a 2a 1a 4a 2a 2a 2m 2a Da 2a 1m 0a
|
H/6 | 2550m |
1'11"9 € 145.160 |
0a 2a 1a 4a 2a 2a 2m 2a Da 2a 1m 0a | ||||
| 4 |
Van Den Putte Jr J.
- Corty Mme C.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 2550m
- 1'11"7 - € 149.823
4a 6a 2a 3a 5a 1a (25) 8a 2a 1a 2a 7a 1a
|
R/8 | 2550m |
1'11"7 € 149.823 |
4a 6a 2a 3a 5a 1a (25) 8a 2a 1a 2a 7a 1a | ||||
| 5 |
Lamy R.
- Vachet Mme S.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/7
- 2550m
- 1'13"0 - € 150.530
1a Aa 7a 6a 5a 0a Da 3a 1a 2a Da Da
|
M/7 | 2550m |
1'13"0 € 150.530 |
1a Aa 7a 6a 5a 0a Da 3a 1a 2a Da Da | ||||
| 6 |
Rochard B.
- Mary C.A.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/6
- 2550m
- 1'12"0 - € 151.820
2a 0a 2a 3a 1a 2a 8a 2a 2a 6a Da (25) 4a
|
R/6 | 2550m |
1'12"0 € 151.820 |
2a 0a 2a 3a 1a 2a 8a 2a 2a 6a Da (25) 4a | ||||
| 7 |
Ouvrie F.
- Desprez P.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/6
- 2550m
- 1'11"8 - € 153.380
5m 5a 4a 3a 4a 9a 7a 5a (25) 8a 3a 3a 0a
|
R/6 | 2550m |
1'11"8 € 153.380 |
5m 5a 4a 3a 4a 9a 7a 5a (25) 8a 3a 3a 0a | ||||
| 8 |
Legros M.
- Picot P.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 2550m
- 1'11"0 - € 155.390
0a 5a 0a 5a 0a (25) 0a 0m 0a Da 6a 9a Da
|
R/9 | 2550m |
1'11"0 € 155.390 |
0a 5a 0a 5a 0a (25) 0a 0m 0a Da 6a 9a Da | ||||
| 9 |
Verva M.
- Verva P.Y.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 2550m
- 1'12"5 - € 155.580
5a 0a 0a 0a 4a 7m Da 9m Da 4a 6a 6a
|
R/8 | 2550m |
1'12"5 € 155.580 |
5a 0a 0a 0a 4a 7m Da 9m Da 4a 6a 6a | ||||
| 10 |
Tribourdeau S.
- Tribourdeau S.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/8
- 2550m
- 1'12"3 - € 155.840
6a 2a 4a 6a 3a 0a 1a 1a 2a Da 7a 3a
|
M/8 | 2550m |
1'12"3 € 155.840 |
6a 2a 4a 6a 3a 0a 1a 1a 2a Da 7a 3a | ||||
| 11 |
Senet J.F.
- Van Den Hende H.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 2550m
- 1'11"0 - € 156.065
Da 2a 2a 0a 0a 8a 0a 8a 5a (25) Da 7a 7a
|
R/7 | 2550m |
1'11"0 € 156.065 |
Da 2a 2a 0a 0a 8a 0a 8a 5a (25) Da 7a 7a | ||||
| 12 |
Derieux R.
- Derieux R.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/7
- 2550m
- 1'12"3 - € 158.600
2a Da 1a Da 1a 1a 2a 3a (25) Da 2a 2a 1a
|
H/7 | 2550m |
1'12"3 € 158.600 |
2a Da 1a Da 1a 1a 2a 3a (25) Da 2a 2a 1a | ||||
| 13 |
Vanmeerbeck J.
- Ent. Vanmeerbeck S.J.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 2550m
- 1'12"1 - € 158.692
6m 4a 0a 7m 7a Da 6m 3a 6a 4a 9a 8a
|
R/8 | 2550m |
1'12"1 € 158.692 |
6m 4a 0a 7m 7a Da 6m 3a 6a 4a 9a 8a | ||||
| 14 |
Dromigny T.
- Curens G.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/7
- 2550m
- 1'12"2 - € 159.625
6a 0a 8a Da 7a 3a 6a 9a 0a (25) 3a 3a 3a
|
H/7 | 2550m |
1'12"2 € 159.625 |
6a 0a 8a Da 7a 3a 6a 9a 0a (25) 3a 3a 3a |