| S/A | Afstand | Record/Winsom | Prestaties | Alle | B | C | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Wiels A.
- Marmion J.P.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3000m
- 1'12"4 - € 254.760
2a 4a 2a 3a 2a 3a 2a 7a 1a 2a 5a (25) 1a
|
R/7 | 3000m |
1'12"4 € 254.760 |
2a 4a 2a 3a 2a 3a 2a 7a 1a 2a 5a (25) 1a | ||||
| 2 |
Guinhut F.
- Guinhut F.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/8
- 3000m
- 1'12"3 - € 254.890
6a 4a Da 7a 3a 9a 2a 8a Da 8a (25) 0a Da
|
M/8 | 3000m |
1'12"3 € 254.890 |
6a 4a Da 7a 3a 9a 2a 8a Da 8a (25) 0a Da | ||||
| 3 |
Abrivard M.
- Mary C.A.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 3000m
- 1'11"4 - € 264.985
4a 5a Dm 5a Da 3a 4a 8a 6a 3a 0a 6a
|
R/9 | 3000m |
1'11"4 € 264.985 |
4a 5a Dm 5a Da 3a 4a 8a 6a 3a 0a 6a | ||||
| 4 |
Travers J.
- Provoost S.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 3000m
- 1'11"4 - € 266.855
6a 6a 9a 0a 0a 8a 6a 5a 7a 5a 5a 9a
|
R/9 | 3000m |
1'11"4 € 266.855 |
6a 6a 9a 0a 0a 8a 6a 5a 7a 5a 5a 9a | ||||
| 5 |
Monclin J. Ph.
- Ent. Clin S.C.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/7
- 3000m
- 1'10"6 - € 271.140
0a 3m (25) 9a 6a 1m 8a 1a 2a Da 3m Da 0a
|
M/7 | 3000m |
1'10"6 € 271.140 |
0a 3m (25) 9a 6a 1m 8a 1a 2a Da 3m Da 0a | ||||
| 6 |
Collette A.
- Leblanc K.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3000m
- 1'10"9 - € 277.260
4a 3a 0a Da 6a 3a 7a 1a 4a 1a 2a (25) 4a
|
R/7 | 3000m |
1'10"9 € 277.260 |
4a 3a 0a Da 6a 3a 7a 1a 4a 1a 2a (25) 4a | ||||
| 7 |
Monthule Hug.
- Guarato S.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/6
- 3000m
- 1'11"0 - € 289.206
3a 2a 4a 7a Da 2a 1a 4a 7a 1a (25) 0a 1a
|
H/6 | 3000m |
1'11"0 € 289.206 |
3a 2a 4a 7a Da 2a 1a 4a 7a 1a (25) 0a 1a | ||||
| 8 |
Abrivard A.
- Abrivard L.Cl.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/6
- 3000m
- 1'10"9 - € 290.780
0a 3a 0a 0a 0a Da 3a 4a 5a 4a 2a 3a
|
M/6 | 3000m |
1'10"9 € 290.780 |
0a 3a 0a 0a 0a Da 3a 4a 5a 4a 2a 3a | ||||
| 9 |
Raffin E.
- Bourlier S.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/9
- 3000m
- 1'10"6 - € 294.655
2a 7m 5m 2a Da 8a 1a 7a 0a 0a 8a 9a
|
M/9 | 3000m |
1'10"6 € 294.655 |
2a 7m 5m 2a Da 8a 1a 7a 0a 0a 8a 9a | ||||
| 10 |
Barrier A.
- Bruneau C.M.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3025m
- 1'10"4 - € 419.565
3a 5a 7a 0a 8a Da 5a Dm 2a 7a 3m 4m
|
R/7 | 3025m |
1'10"4 € 419.565 |
3a 5a 7a 0a 8a Da 5a Dm 2a 7a 3m 4m | ||||
| 11 |
Rochard B.
- Sassier M.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/9
- 3025m
- 1'10"7 - € 487.855
0a 0a 8a 8a 2a 7a 5a 0a 6a 2a 9a (25) 6a
|
H/9 | 3025m |
1'10"7 € 487.855 |
0a 0a 8a 8a 2a 7a 5a 0a 6a 2a 9a (25) 6a | ||||
| 12 |
Mottier M.
- Larue R.C.
Het paard heeft een grote winkans
R/8
- 3025m
- 1'09"5 - € 519.990
2a Da 8a 1a 0a 3a 7a Da 4a (25) Da 6a 7a
|
R/8 | 3025m |
1'09"5 € 519.990 |
2a Da 8a 1a 0a 3a 7a Da 4a (25) Da 6a 7a | ||||
| 13 |
Congard R.
- Bazire N.
Het paard heeft een kleine winkans
R/7
- 3050m
- 1'09"3 - € 600.030
4a 0a 2a 3a 3a 1a 3a Da 4a 3a 4a 7a
|
R/7 | 3050m |
1'09"3 € 600.030 |
4a 0a 2a 3a 3a 1a 3a Da 4a 3a 4a 7a |
| S/A | Afstand | Record/Winsom | Prestaties | Alle | B | C | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Hernandez T.
- Guinhut F.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/6
- 3000m
- 1'14"0 - € 67.205
2a 6a 4a 3a 4a 2a 8a 3a 3a 3a 3a 5a
|
R/6 | 3000m |
1'14"0 € 67.205 |
2a 6a 4a 3a 4a 2a 8a 3a 3a 3a 3a 5a | ||||
| 2 |
Goetz Mme Emm.
- Provoost S.
Het paard heeft een grote winkans
M/8
- 3000m
- 1'13"8 - € 68.425
4a 5a 9a 0a 0a 0a 0a 0a Da 0a 0a (25) 0a
|
M/8 | 3000m |
1'13"8 € 68.425 |
4a 5a 9a 0a 0a 0a 0a 0a Da 0a 0a (25) 0a | ||||
| 3 |
Lair A.
- Marie Ch.
Het paard heeft een kleine winkans
R/9
- 3000m
- 1'15"3 - € 68.655
(25) Dm 8a 3a 8a 4a 2a 8a Da 8a 4a (24) 5a 9a
|
R/9 | 3000m |
1'15"3 € 68.655 |
(25) Dm 8a 3a 8a 4a 2a 8a Da 8a 4a (24) 5a 9a | ||||
| 4 |
Jouault H.
- Lemonnier Mme M.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/7
- 3000m
- 1'16"5 - € 69.180
4a 2m 5m 1a 8a 4a 2m 8a 0a (25) 6m 3m 1m
|
M/7 | 3000m |
1'16"5 € 69.180 |
4a 2m 5m 1a 8a 4a 2m 8a 0a (25) 6m 3m 1m | ||||
| 5 |
Derrian J. P.
- Lamy E.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 3000m
- 1'14"6 - € 69.310
8a Dm Da 7a Da 2a Da 8a 3a Da Da 4a
|
R/8 | 3000m |
1'14"6 € 69.310 |
8a Dm Da 7a Da 2a Da 8a 3a Da Da 4a | ||||
| 6 |
Renaudin Mlle A.
- Desaunette P.L.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/7
- 3000m
- 1'15"0 - € 69.630
3a 6a 0a 0a 4m 0a 8a 0a 1a 0a 4a (25) 9a
|
M/7 | 3000m |
1'15"0 € 69.630 |
3a 6a 0a 0a 4m 0a 8a 0a 1a 0a 4a (25) 9a | ||||
| 7 |
Marolleau C.
- Marolleau C.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 3000m
- 1'13"9 - € 69.950
0a 0a 6a 0a Da 7a 8a 0a 6a Da 4a 8a
|
R/8 | 3000m |
1'13"9 € 69.950 |
0a 0a 6a 0a Da 7a 8a 0a 6a Da 4a 8a | ||||
| 8 |
Chesne C.
- Olivier J.Y.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 3000m
- 1'14"2 - € 69.995
6a 5a 1a 2a 2a 0a 8a 7a 4a 5a 2a 7a
|
R/9 | 3000m |
1'14"2 € 69.995 |
6a 5a 1a 2a 2a 0a 8a 7a 4a 5a 2a 7a | ||||
| 9 |
Dupre D.
- Dupre D.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3025m
- 1'14"4 - € 79.125
2a 1a 4a 9a 4a Da 1a 5a 3a 6a 0a Da
|
R/7 | 3025m |
1'14"4 € 79.125 |
2a 1a 4a 9a 4a Da 1a 5a 3a 6a 0a Da | ||||
| 10 |
Corbin M.
- Corbin R.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 3025m
- 1'13"2 - € 97.865
4a 6a 0a 1a 1a 2a 2a 2a 6a 1a 8a 1a
|
R/8 | 3025m |
1'13"2 € 97.865 |
4a 6a 0a 1a 1a 2a 2a 2a 6a 1a 8a 1a | ||||
| 11 |
Hallais Mme Aux.
- Hallais J.W.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 3025m
- 1'12"5 - € 98.945
2a 8a 0a Da 2a 3a 7a 8a Da 0a 0a (25) 4a
|
R/8 | 3025m |
1'12"5 € 98.945 |
2a 8a 0a Da 2a 3a 7a 8a Da 0a 0a (25) 4a | ||||
| 12 |
Auber Mme Flo.
- Ent. Vanmeerbeck S.J.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 3025m
- 1'12"3 - € 101.130
2a 8a 8a 5a 4a Da 1a 1a 2a 2a 3a 1a
|
R/8 | 3025m |
1'12"3 € 101.130 |
2a 8a 8a 5a 4a Da 1a 1a 2a 2a 3a 1a | ||||
| 13 |
Denis H.
- Pereira A.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/10
- 3025m
- 1'13"4 - € 106.570
9a 0a 5a 7a 3a 5a 0m 6a 0a 7a 8a (25) 0a
|
R/10 | 3025m |
1'13"4 € 106.570 |
9a 0a 5a 7a 3a 5a 0m 6a 0a 7a 8a (25) 0a | ||||
| 14 |
Grimault D.
- Mottier C.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3025m
- 1'11"0 - € 109.815
2a 9a 0a Dm Dm 0a Dm 4a 2m 1a 0a 7a
|
R/7 | 3025m |
1'11"0 € 109.815 |
2a 9a 0a Dm Dm 0a Dm 4a 2m 1a 0a 7a | ||||
| 15 |
Louiche Mme Clo.
- Chenu C.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 3025m
- 1'13"6 - € 110.015
4a 9a 9a (25) 0a 2a 3a (24) 1a 1a 3a 2a 1a 1a
|
R/9 | 3025m |
1'13"6 € 110.015 |
4a 9a 9a (25) 0a 2a 3a (24) 1a 1a 3a 2a 1a 1a | ||||
| 16 |
Duperche Mlle E.
- Abrivard M.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/6
- 3025m
- 1'11"1 - € 116.655
Dm 1a 1a Da 7a 3a 8a 0a 3a Da 5a 2a
|
M/6 | 3025m |
1'11"1 € 116.655 |
Dm 1a 1a Da 7a 3a 8a 0a 3a Da 5a 2a |
| S/A | Afstand | Record/Winsom | Prestaties | Alle | B | C | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Dubreil J.
- Dubreil J.
Het paard heeft een kleine winkans
M/6
- 3000m
- 1'13"6 - € 72.160
1a 0a 3a 1a 3a Da 5a Da 4a 4a (25) 5a Da
|
M/6 | 3000m |
1'13"6 € 72.160 |
1a 0a 3a 1a 3a Da 5a Da 4a 4a (25) 5a Da | ||||
| 2 |
Wiels A.
- Marmion J.P.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/6
- 3000m
- 1'14"2 - € 72.345
6a 2a 2a 2a 4a 2a 7a 0a (25) 5a 6a 3a 6a
|
M/6 | 3000m |
1'14"2 € 72.345 |
6a 2a 2a 2a 4a 2a 7a 0a (25) 5a 6a 3a 6a | ||||
| 3 |
Ricart J. Y.
- Quittet F.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/6
- 3000m
- 1'13"2 - € 76.175
2a 0a 7a 8a 3a Da 8a 1a Da Da 5a 5a
|
R/6 | 3000m |
1'13"2 € 76.175 |
2a 0a 7a 8a 3a Da 8a 1a Da Da 5a 5a | ||||
| 4 |
Abrivard M.
- Angot B.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/6
- 3000m
- 1'11"7 - € 82.300
2a 3a 8a 6a 3a 8a 4a 8a 8a 6a 5a 9a
|
M/6 | 3000m |
1'11"7 € 82.300 |
2a 3a 8a 6a 3a 8a 4a 8a 8a 6a 5a 9a | ||||
| 5 |
Prat G.
- Prat G.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3000m
- 1'15"7 - € 83.350
6a 5a 0a Da 7a 0a 2a 0a 6a 5a 0a (25) 5a
|
R/7 | 3000m |
1'15"7 € 83.350 |
6a 5a 0a Da 7a 0a 2a 0a 6a 5a 0a (25) 5a | ||||
| 6 |
Collette A.
- Boutin Ph.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
H/6
- 3000m
- 1'13"8 - € 83.645
6a 1a 6a 3a 7a Da Da 8a 5a Da 8a Da
|
H/6 | 3000m |
1'13"8 € 83.645 |
6a 1a 6a 3a 7a Da Da 8a 5a Da 8a Da | ||||
| 7 |
Guillon C.
- Guillon C.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3000m
- 1'14"3 - € 83.682
3a 3a 3a 1a 5a 6a 3a 2a 2a 7a 5a 3a
|
R/7 | 3000m |
1'14"3 € 83.682 |
3a 3a 3a 1a 5a 6a 3a 2a 2a 7a 5a 3a | ||||
| 8 |
Barrier A.
- Bruneau J.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/6
- 3000m
- 1'11"1 - € 85.355
3a 6a 0a 4a 4a 7a 0a 5a 9a 4a 7a Da
|
M/6 | 3000m |
1'11"1 € 85.355 |
3a 6a 0a 4a 4a 7a 0a 5a 9a 4a 7a Da | ||||
| 9 |
Hallais J. W.
- Hallais J.W.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3000m
- 1'13"2 - € 86.845
1a 1a 2a Da 4a 6a Da 5a 4a 1a 2a (25) 3a
|
R/7 | 3000m |
1'13"2 € 86.845 |
1a 1a 2a Da 4a 6a Da 5a 4a 1a 2a (25) 3a | ||||
| 10 |
Foucault V.
- Michel Mme A.
Het paard heeft een kleine winkans
R/6
- 3025m
- 1'13"0 - € 88.595
6a 4a 2a 3a 4a 4a 1a (25) 4a 1a 2a 6a 0a
|
R/6 | 3025m |
1'13"0 € 88.595 |
6a 4a 2a 3a 4a 4a 1a (25) 4a 1a 2a 6a 0a | ||||
| 11 |
Ploquin Pau. Ph.
- Raffegeau Th.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/6
- 3025m
- 1'11"0 - € 140.110
0a 6a 4a 5a 2a 3a 9a 3a 7a 1a 6a 7a
|
R/6 | 3025m |
1'11"0 € 140.110 |
0a 6a 4a 5a 2a 3a 9a 3a 7a 1a 6a 7a | ||||
| 12 |
Pillon A.
- Pillon A.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/6
- 3025m
- 1'13"5 - € 141.395
Dm 0a 2a 0a 4a 1a Da 3a 2a 6a 4a 2a
|
M/6 | 3025m |
1'13"5 € 141.395 |
Dm 0a 2a 0a 4a 1a Da 3a 2a 6a 4a 2a | ||||
| 13 |
Rochard B.
- Mary C.A.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/6
- 3025m
- 1'11"1 - € 145.685
9a 3a 3a 4a 1a 3a 5a 9a 2a 2a Da Da
|
R/6 | 3025m |
1'11"1 € 145.685 |
9a 3a 3a 4a 1a 3a 5a 9a 2a 2a Da Da | ||||
| 14 |
Lamy A.
- Raffegeau Th.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/6
- 3025m
- 1'10"9 - € 146.465
5a 4a 1a 4a 7a 5a 9a 5a 8a 2a 2a 3a
|
M/6 | 3025m |
1'10"9 € 146.465 |
5a 4a 1a 4a 7a 5a 9a 5a 8a 2a 2a 3a | ||||
| 15 |
Raffin E.
- Baudouin J.M.
Het paard heeft een grote winkans
H/6
- 3025m
- 1'11"8 - € 147.400
7a 4a 2a Da Da 3a 6a 0a 5a 2a 6a (25) 9a
|
H/6 | 3025m |
1'11"8 € 147.400 |
7a 4a 2a Da Da 3a 6a 0a 5a 2a 6a (25) 9a | ||||
| 16 |
Bizoux Thé.
- Thomain C.
Het paard heeft een kleine winkans
R/6
- 3025m
- 1'11"3 - € 148.160
5a 2a 5a 2a 0a 2a 1a 2a Da 0a Da (25) Da
|
R/6 | 3025m |
1'11"3 € 148.160 |
5a 2a 5a 2a 0a 2a 1a 2a Da 0a Da (25) Da |
| S/A | Afstand | Record/Winsom | Prestaties | Alle | B | C | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
Mlle Lepage A.
- Mary C.A.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3000m
- 1'13"6 - € 100.005
5m 5m 5m 4m 9m Da Dm 3m Dm 2m 3m (25) Da
|
R/7 | 3000m |
1'13"6 € 100.005 |
5m 5m 5m 4m 9m Da Dm 3m Dm 2m 3m (25) Da | ||||
| 2 |
Ricart J. Y.
- Groussard L.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 3000m
- 1'14"0 - € 127.250
5m 1m 9m 4m Dm 4m 3m 2m Da 7a 4m 9m
|
R/8 | 3000m |
1'14"0 € 127.250 |
5m 1m 9m 4m Dm 4m 3m 2m Da 7a 4m 9m | ||||
| 3 |
Lecoq Mme Lou A.
- Desaunette P.L.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
M/7
- 3000m
- 1'12"1 - € 127.990
5a 0a 1a 0a Da 3a 8a 9a 9a Da 4a 5a
|
M/7 | 3000m |
1'12"1 € 127.990 |
5a 0a 1a 0a Da 3a 8a 9a 9a Da 4a 5a | ||||
| 4 |
Gendrot A.
- Ent. Vanmeerbeck S.J.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3000m
- 1'12"1 - € 138.275
4m 4m 8a 2m 6a 5a 0a Da Da 4a 2a 9a
|
R/7 | 3000m |
1'12"1 € 138.275 |
4m 4m 8a 2m 6a 5a 0a Da Da 4a 2a 9a | ||||
| 5 |
Raffin E.
- Piton J.P.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 3000m
- 1'13"3 - € 143.415
0a 8a 0a 5a 9a 4a 4a 9a 6a 5a (25) 8a 6a
|
R/8 | 3000m |
1'13"3 € 143.415 |
0a 8a 0a 5a 9a 4a 4a 9a 6a 5a (25) 8a 6a | ||||
| 6 |
Gervais Mme Aur.
- Provoost S.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 3025m
- 1'13"2 - € 189.170
0m 8m Da Dm Da (24) 5m 9a 1m (23) 1m 1m 5m 1m
|
R/9 | 3025m |
1'13"2 € 189.170 |
0m 8m Da Dm Da (24) 5m 9a 1m (23) 1m 1m 5m 1m | ||||
| 7 |
Rochard B.
- Mary P.E.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3025m
- 1'12"1 - € 206.595
1m 1m 2m 1m 3m Dm 2m 2m 2m Dm Dm 4m
|
R/7 | 3025m |
1'12"1 € 206.595 |
1m 1m 2m 1m 3m Dm 2m 2m 2m Dm Dm 4m | ||||
| 8 |
Lamy A.
- Marie B.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3025m
- 1'12"3 - € 227.635
2m 5m 5m Dm Dm 1m 1m (25) 1m 1m 1m Da Da
|
R/7 | 3025m |
1'12"3 € 227.635 |
2m 5m 5m Dm Dm 1m 1m (25) 1m 1m 1m Da Da | ||||
| 9 |
Frecelle Cl.
- Baillon J.J.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 3025m
- 1'11"6 - € 237.665
9m 0a 7m 7m 2m 4m 5m 5m (25) 3m 6m 5m 5m
|
R/9 | 3025m |
1'11"6 € 237.665 |
9m 0a 7m 7m 2m 4m 5m 5m (25) 3m 6m 5m 5m | ||||
| 10 |
Ploquin Pau. Ph.
- Lelievre E.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/9
- 3025m
- 1'11"4 - € 248.840
0m 5m 2m 1m 1m 1m 6m 4m Da 4m 2m Dm
|
R/9 | 3025m |
1'11"4 € 248.840 |
0m 5m 2m 1m 1m 1m 6m 4m Da 4m 2m Dm | ||||
| 11 |
Jary Mlle C.
- Pacha N.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/10
- 3025m
- 1'12"2 - € 249.860
0m Dm (25) 9m 3m (24) 1m 2m 1m 1m 1m Da 1m 1m
|
R/10 | 3025m |
1'12"2 € 249.860 |
0m Dm (25) 9m 3m (24) 1m 2m 1m 1m 1m Da 1m 1m | ||||
| 12 |
Collette A.
- Monclin J.P.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/7
- 3025m
- 1'12"7 - € 260.080
3m 2a 3a 3a 6a Da 7a 1a 1a 7m 4m (25) 2m
|
R/7 | 3025m |
1'12"7 € 260.080 |
3m 2a 3a 3a 6a Da 7a 1a 1a 7m 4m (25) 2m | ||||
| 13 |
Dersoir-habib W.
- Terry F.
Het paard heeft een gemiddelde winkans
R/8
- 3025m
- 1'11"1 - € 262.035
9a 3m 1m 9m 3m 0a 7a 4m 5a (25) 0m 7a 8m
|
R/8 | 3025m |
1'11"1 € 262.035 |
9a 3m 1m 9m 3m 0a 7a 4m 5a (25) 0m 7a 8m |